Hľadaj:

Dnes je Štvrtok 25.júla 2024, meniny má: Jakub zajtra: Anna, Hana

Všetky moje deti

Vo februári sa uskutoční premiéra dokumentárneho filmu Všetky moje deti (v Žiline to bude kino Cinemax), ktorého ústrednou postavou je katolícky farár Marián Kuffa, známy nielen svojimi vynikajúcimi prednáškami, ale predovšetkým jeho sociálnou a charitatívnou činnosťou v Inštitúte Krista Veľkňaza v Žakovciach, kde sa už 25 rokov stará o bezdomovcov, bývalých väzňov, rómov a sociálne odkázaných ľudí. Cieľom filmu je ukázať vlastný príklad Mariána Kuffu, ktorý sa neúnavne snaží pomôcť vytrhnúť z biedy viaceré rómske rodiny. Dokument vás vtiahne do dramatických osudov rodín žijúcich na pokraji spoločnosti, ukazuje beznádej a reálne problémy tejto komunity, ale taktiež ovocie neúnavnej práce tohto charizmatického kňaza, ktorý zasvätil svoj život pomoci núdznym a trpiacim.

 

" title="Všetky moje deti">Vsetky moje deti

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk