Hľadaj:

Dnes je Piatok 21.júna 2024, meniny má: Alojz zajtra: Paulína

Pozývame na

Pozývame všetkých mladých na stretká, ktoré sa budú konať každú druhú nedeľu (9.2., 23.2., 9.3., 23.3., ... ...) o 17:00 na chóruse v kostole (aspoň zatiaľ). Cieľom stretiek je budovanie nových vzťahov a duchovná formácia, hlavne ale nielen pre birmovancov, a sú vedené členmi spoločenstva Oheň & Svetlo zo Strečna (viac info na stránke mladez.farnost-strecno.sk )

Pozývame vás aj na ďalšie aktivity, ktoré robíme, a to: detské (Erko) stretká - každú sobotu o 16:00, momentálne v škole. Náplň stretiek je duchovná formácia, hry, nácvik piesní a zábava. 

Taktiež Vás chceme pozvať na piatkové omše, kde spievame gospelové piesne. Kto sa chce k nám pridať - nácviky bývajú každý piatok od 16:30 v kostole (aspoň zatiaľ). Viac info v sekcii Spoločenstvá, alebo priamo na stránke spomínanej vyššie. 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk