Hľadaj:

Dnes je Štvrtok 25.júla 2024, meniny má: Jakub zajtra: Anna, Hana

Príhovor pána farára 18.2.2024

Drahí bratia a sestry, ocitám sa po prvej liečbe chemoterapie, v ktorej budem následne pokračovať. Z toho dôvodu nejaký čas nebudem môcť  spolu s vami sláviť sv. omše. Preto  sú zatiaľ bohoslužby len tak, ako ste počuli.

 

Čo sa týka organizačných záležitosti, môžete mi volať na mobil, číslo je i na našej Web. stránke. V prípade pohrebu prosím, aby ste volali najskôr mne, až potom vybavovali potrebné záležitosti na pohrebnom ústave. V prípade, že nemôžem   hneď zobrať mobil,  akonáhle budem môcť,  ozvem sa Vám. Prosím, aby ste toho času nedávali úmysly na sv. omše.  Myslím veľmi na Vás v mojich modlitbách. Prosím i ja o modlitbu. Ďakujem za vaše modlitby, ktoré veľmi cítim, Taktiež ďakujem  obetavým kňazom za výpomoc. Prosím vás, prežívajte pôstne obdobie s väčšou nábožnosťou. Nevynechajte predovšetkým nedeľnú sv. omšu, i keď možnosti sú menšie. Milujte a radi chodievajte na pobožnosť krížovej cesty. Vedzte k nej  najmä deti, ktoré nech si dávajú pečiatkovať pobožnosť krížovej cesty a pôstne obety nech si značia do zošitu. Deťom prajem požehnané prázdniny. Krížovú cestu si môžete konať i súkromne na  novej krížovej ceste v prírode. Ktorí ste zdraví, vážte si tento dar a buďte zaň  vďační p. Bohu. Všetkých vás pozdravujem a nosím v srdci.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk