Dnes je Pondelok 23.oktobra 2017, meniny má: Alojzia zajtra: Kvetoslava

Mládežnícky spevácky zbor

Sme mládežnícky zbor sv. Žofie vo farnosti Strečno, hrávame v piatky na omšiach a občas sa snažíme "stmeliť" kolektív aj nejakou aktivitou ako je výlet, film alebo inou spoločenskou akciou.

Nácviky spevu: každý piatok 16:30, potom sa hrá na omši ktorá je o 18:00

Kto sa chce k nám pripojiť, ste srdečne vítaní (stačí prísť na nácvik, nerobíme žiadne vstupné previerky ani nič podobné, takže "trapas" nehrozí :-) )  Prípadne sa príď pozrieť na omšu, a po omši ti povieme čo a ako... Vek nerozhoduje.

Privítame každý nový hlas či hudobný nástroj.

AKTUALNE INFO 2014

***********************************

Momentálne sa na nácvikoch stretávame v kostole, kto má záujem, je vítaný. Pomaly, ale isto začneme nacvičovať aj na birmovku, ktorá bude u nás 10.mája /sobota, takže birmovanci - príležitosť sa zapojiť.