Dnes je Streda 25.novembra 2020, meniny má: Katarína zajtra: Kornel

Mládežnícky spevácky zbor

Sme mládežnícky zbor sv. Žofie vo farnosti Strečno, pokiaľ sa nám dá, hrávame v prvé piatky na omšiach a občas sa snažíme "stmeliť" kolektív aj nejakou aktivitou ako je výlet, film alebo inou spoločenskou akciou.

Stretáme sa v piatky po sv. omši v Pastoračnom centre.  Privítame každý nový hlas či hudobný nástroj. Vek nerozhoduje.

Kto sa chce k nám pripojiť, ste srdečne vítaní. Nie je podmienkou, že na stretnutie môžu prísť len tí, ktorí vedia dobre spievať, dôležité je ochota a srdce žiť Ježišovo posolstvo,  to je v očiach Božích najcennejšie.