Dnes je Piatok 07.augusta 2020, meniny má: Štefánia zajtra: Oskar

Mládežnícky spevácky zbor

Sme mládežnícky zbor sv. Žofie vo farnosti Strečno, hrávame v prvé piatky na omšiach a občas sa snažíme "stmeliť" kolektív aj nejakou aktivitou ako je výlet, film alebo inou spoločenskou akciou.

Nácviky spevu: každý prvý piatok 16:30, potom sa hrá na omši, ktorá je o 18:00. Pozývame aj na detské sväté omše, kde sa taktiež spievajú mládežnícke piesne.

Kto sa chce k nám pripojiť, ste srdečne vítaní (stačí prísť na nácvik, nerobíme žiadne vstupné previerky ani nič podobné, takže "trapas" nehrozí :-) )  Prípadne sa príď pozrieť na omšu, a po omši ti povieme čo a ako... Vek nerozhoduje.

Privítame každý nový hlas či hudobný nástroj.