Dnes je Nedeľa 25.septembra 2022, meniny má: Vladislav zajtra: Edita

Online stretnutia pre manželov

V nedeľu 29. mája sa v našej farnosti uskutočnilo stretnutie pre manželov v rámci prípravy na Svetové stretnutie rodín.
Keďže v rámci našej diecézy budú tieto stretnutia ďalej pokračovať aj online formou, môžete sa ich zúčastniť, prípadne si pozrieť materiály, svedectvá a zamyslenia na tejto stránke.

Pohrebná kázeň nášho pána farára 28.5.2022

Drahý Martin, manžel, Marek, Peťo, synovia s rodinami, drahá smútiaca rodina, oltárni spolubratia, bratia a sestry,

v živote sa niekedy ocitneme v situácii, ktorá by nám predtým ani nenapadla. Kto z nás by si bol 14. januára, keď sme v tomto chráme slávili zádušnú svätú omšu a vyprevádzali na poslednej ceste Janka Čecha, pomyslel, že dnes budeme sláviť pohrebnú svätú omšu a vyprevádzať našu sestru Katku.

Čítať ďalej:Pohrebná kázeň nášho pána farára 28.5.2022

Spoločná modlitba na Štedrý večer

Štedrá večera je čas, kedy v kruhu svojej rodiny slávime Ježišovo narodenie. Aby sme v tento výnimočný večer nezabudli na to najdôležitejšie - spoločnú modlitbu, ponúkame ju v špeciálnej štedrovečernej podobe tu.

Program TV LUX so Svätým Otcom Františkom

Počas návštevy Svätého Otca na Slovensku TV LUX ponúka  tieto priame prenosy