Dnes je Pondelok 18.decembra 2017, meniny má: Sláva, Slávka zajtra: Judita

23. ročník Koledovania Dobrej noviny

Pozývame rodiny na 23. ročník Koledovania Dobrej noviny, ktorá sa bude konať ako každoročne v našej farnosti 25. decembra 2017 v poobedňajších hodinách. Prihlásiť sa bude dať pomocou prihlášky umiestnenej vzadu pri východe z kostola. Peniaze budú odoslané na účet Dobrej noviny a použité na rozvojové projekty v Afrike.

Ako získať VIAC ČASU pre rodinu

Pozývame Vás na prednášku Viac času pre rodinu v rámci projektu Milovať a ctiť, ktorá sa uskutoční v Diecéznom centre v Źiline 27. novembra o 17:30.

MIsijná púť detí do Rajeckej Lesnej

Pozývame všetky deti na MIsijnú púť detí do Rajeckej Lesnej.

Kedy? 13. mája 217.

Čaká vás bohatý program pre deti. Kto by mal záujem, informujte sa u animátorov detského Erko stretka v Pastoračnom centre každú sobotu o 16:00.

Viac info: http://www.dcza.sk/sk/dokumenty/pozvanky/misijna-put-deti-v-rajeckej-lesnej

Svetové stretnutie rodín Dublin 2018

Začína príprava na Svetové stretnutie rodín 2018. Pápež František pozýva celú cirkev zapojiť sa do pastoračnej prípravy na budúce svetové stretnutie rodín v Írsku...

Piesne Kvetný víkend 2017