Hľadaj:

Dnes je Streda 25.novembra 2020, meniny má: Katarína zajtra: Kornel
channel11.jpgchannel1.jpgchannel2.jpgchannel5.jpgchannel13.jpgchannel4.jpgchannel6.jpgchannel17.jpgchannel7.jpgchannel15.jpgchannel9.jpgchannel8.jpgchannel3.jpgchannel16.jpgchannel12.jpgchannel10.jpgchannel14.jpg

Oznamy 22.11. 2020

Nedeľa Krista Kráľa                                                                  22. 11. 2020

 

Čítať ďalej:Oznamy 22.11. 2020

Kázeň 33. nedeľa v období cez rok

Bratia a sestry.

Vypočuli sme si podobenstvo, v ktorom sa najčastejšie opakovalo  slovo: talent. Keď počujeme toto slovo, obyčajne nás napadnú dary, akými  sú nadanie, schopnosť. Neraz, keď stretneme niekoho, alebo počujeme o niekom,  kto má  tieto dary,  zvykneme si povzdychnúť, ten má ale talent.  Iste  nám v tejto chvíli  napadne  otázka, čo nám chcel Pán Ježiš povedať týmto podobenstvom, veď všetci nevlastníme  tieto dary. 

Čítať ďalej:Kázeň 33. nedeľa v období cez rok

Mimoriadne oznamy 15.11. 2020

Bratia a sestry, veľmi sa ospravedlňujem, že z technických príčin nebola dnes vysielaná sv. omša online. Pozrite si, prosím oznamy, v ktorých sa dozviete kedy a za akých podmienok sa budú od zajtra sláviť sv. omše v našom kostole. Taktiež pre povzbudenie si môžete prečítať kázeň dnešnej nedele. Ďakujem za pochopenie. A prosím vás, oboznámte o tom aj vašich blízkych a známych.

Čítať ďalej:Mimoriadne oznamy 15.11. 2020

Opravné práce farského kostola sv. Žofie v r. 2020

12.7. 2020

Následkom dlhodobého vlhnutia a znehodnotenia omietok tak vonkajších, ako i vnútorných bolo potrebné pristúpiť k opravným prácam kostola. Najskôr sa   previedla  okolo celého kostola demontáž dlažby a  podsypu, ktoré sa uložilo na skladové miesto. Tieto práce vykonali naši obetaví veriaci, ktorým vyjadrujem  veľké pán Boh zaplať. Práce, ktoré nie sú náročné, si budeme realizovať sami. Špecializované práce bude vykonávať firma Somma podľa odborného posudku Ing.  Baka, ktorý sa problematike priesaku spodných vôd do múrov, venuje dlhodobo. 

Čítať ďalej:Opravné práce farského kostola sv. Žofie v r. 2020

Mimoriadny oznam - pôst za odvrátenie pandémie

Mimoriadny oznam:

Bratislava 28. októbra (TK KBS) Slovenskí biskupi sa rozhodli nanovo vyhlásiť dôrazný piatkový pôst za odvrátenie pandémie koronavírusu. Urobili tak na 97. plenárnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska (KBS), ktoré sa konalo prostredníctvom internetu 26. a 27. októbra 2020. Zároveň veriacich pozývajú modliť sa pravidelne "Modlitbu za Slovensko".

Čítať ďalej:Mimoriadny oznam - pôst za odvrátenie pandémie

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk