Dnes je Streda 13.novembra 2019, meniny má: Stanislav zajtra: Irma

32. nedeľa v období cez rok - 10.11.2019

Liturgický kalendár:

Pondelok              spomienka sv. Martina z Tours

Utorok                  spomienka sv. Jozafáta, biskupa a mučeníka

Piatok                  sviatok sv. Alberta Veľkého, biskupa a učiteľa Cirkvi

Nedeľa                 33. nedeľa v období cez rok

1. Sväté omše v týždni budú  o 17 hod. V stredu a v sobotu budú ráno o 7. 30 hod.

2. Oznam pre birmovancov:

Na budúcu nedeľu bude pri sv. omšiach katechéza pre birmovancov. Účasť na jednej z nich je nutná. Popoludní budú mať birmovanci potom stretnutie s animátormi.

3. Oznam biskupského úradu:

Pripomíname, že do konca budúceho týždňa môžete ešte podať projekt pre rozvoj farnosti s možnosťou získať finančnú podporu v rámci diecéznej projektovej súťaže. Viac informácii nájdete v letáčikoch, ktoré sú  v predsieni kostola ako aj na stránke Žilinskej diecézy.

4. Dňa 15.11 a 6.12 sa od 9 do 13. 30 hod. uskutoční na SOŠ sv. Jozefa robotníka v Žiline deň otvorených dverí, kde môžete vidieť našich autoopravárov, stolárov, murárov a grafikov. Všetci ste srdečne pozvaní. Bližšie informácie sú aj na nástenke.

Úmysly sv. omší na tento týždeň:

Pondelok 17.00 |  + rodičov Františka a Máriu Beháňových

Utorok 17.00 | + Helenu Smolkovú