Hľadaj:

Dnes je Streda 25.novembra 2020, meniny má: Katarína zajtra: Kornel
channel6.jpgchannel11.jpgchannel5.jpgchannel4.jpgchannel10.jpgchannel14.jpgchannel15.jpgchannel16.jpgchannel9.jpgchannel2.jpgchannel7.jpgchannel3.jpgchannel13.jpgchannel1.jpgchannel17.jpgchannel12.jpgchannel8.jpg

Homília Sv. Otca Františka k Urbi et orbi 27. marca 2020

Stovky miliónov katolíckych veriacich celého sveta, a nielen oni, sa v piatok 27. marca o 18. hodine spojili prostredníctvom médií v modlitbe so Svätým Otcom Františkom, aby vyprosovali zastavenie pandémie Covid-19. Svätý Otec viedol modlitbu na prázdnom námestí sv. Petra a eucharistickú poklonu pod priečelím baziliky za mierneho mrholenia.
 
Homíliu, ktorú Sv. Otec František počas modlitby predniesol, je možné vypočuť si z video-záznamu alebo prečítať prepis tu.
Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk