Hľadaj:

Dnes je Štvrtok 28.januára 2021, meniny má: Alfonz zajtra: Gašpar
channel11.jpgchannel17.jpgchannel6.jpgchannel7.jpgchannel3.jpgchannel13.jpgchannel10.jpgchannel5.jpgchannel15.jpgchannel2.jpgchannel8.jpgchannel14.jpgchannel4.jpgchannel1.jpgchannel12.jpgchannel16.jpgchannel9.jpg

Homília Sv. Otca Františka k Urbi et orbi 27. marca 2020

Stovky miliónov katolíckych veriacich celého sveta, a nielen oni, sa v piatok 27. marca o 18. hodine spojili prostredníctvom médií v modlitbe so Svätým Otcom Františkom, aby vyprosovali zastavenie pandémie Covid-19. Svätý Otec viedol modlitbu na prázdnom námestí sv. Petra a eucharistickú poklonu pod priečelím baziliky za mierneho mrholenia.
 
Homíliu, ktorú Sv. Otec František počas modlitby predniesol, je možné vypočuť si z video-záznamu alebo prečítať prepis tu.
Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk