Hľadaj:

Dnes je Sobota 18.septembra 2021, meniny má: Eugénia zajtra: Konštantín
channel7.jpgchannel8.jpgchannel9.jpgchannel11.jpgchannel15.jpgchannel16.jpgchannel13.jpgchannel14.jpgchannel3.jpgchannel10.jpgchannel1.jpgchannel5.jpgchannel6.jpgchannel2.jpgchannel17.jpgchannel4.jpgchannel12.jpg

Homília Sv. Otca Františka k Urbi et orbi 27. marca 2020

Stovky miliónov katolíckych veriacich celého sveta, a nielen oni, sa v piatok 27. marca o 18. hodine spojili prostredníctvom médií v modlitbe so Svätým Otcom Františkom, aby vyprosovali zastavenie pandémie Covid-19. Svätý Otec viedol modlitbu na prázdnom námestí sv. Petra a eucharistickú poklonu pod priečelím baziliky za mierneho mrholenia.
 
Homíliu, ktorú Sv. Otec František počas modlitby predniesol, je možné vypočuť si z video-záznamu alebo prečítať prepis tu.
Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk