Hľadaj:

Dnes je Streda 22.mája 2019, meniny má: Júlia, Juliana zajtra: Želmíra
channel6.jpgchannel8.jpgchannel11.jpgchannel5.jpgchannel13.jpgchannel15.jpgchannel3.jpgchannel10.jpgchannel16.jpgchannel12.jpgchannel17.jpgchannel7.jpgchannel2.jpgchannel4.jpgchannel9.jpgchannel1.jpgchannel14.jpg

Dotazník pre veriacich

Spoločná pôstna reflexia veriacich vo farnostiach Žilinskej diecézy

Dotazník (k pastierskemu listu), ktorý môže vyplniť každý veriaci vo farnostiach Žilinskej diecézy, a teda a tej našej. Naša Žilinská diecéza má za sebou už 10 rokov a za tento čas sa udialo množstvo zmien, ktoré je však veľmi ťažké hodnotiť bez spätnej väzby samotných veriacich. Otec biskup zároveň hľadá nové možnosti, ako skvalitniť život viery vo farnostiach, a preto o pomoc žiada veriacich prostredníctvom dotazníka. Ten mapuje jednotlivé farnosti a na základe výsledkov a záverov z neho sa bude formovať stratégia pastorácie vo farnostiach a v diecéze pre nasledujúce roky. Pre veriacich je priestorom pre sebareflexiu, akýmsi zamyslením sa nad svojím vlastným prežívaním viery vo farskom spoločenstve, a prípadným lepším zapojením sa do života vo farnosti alebo akousi burzou nápadov na obnovenie farnosti a vzťahov.

 


Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk