Hľadaj:

Dnes je Štvrtok 27.februára 2020, meniny má: Alexander zajtra: Zlatica
channel12.jpgchannel10.jpgchannel1.jpgchannel5.jpgchannel4.jpgchannel11.jpgchannel15.jpgchannel13.jpgchannel9.jpgchannel17.jpgchannel3.jpgchannel2.jpgchannel8.jpgchannel7.jpgchannel14.jpgchannel16.jpgchannel6.jpg

Stránka venovaná duchovnému vzdelávaniu

Stránka venovaná duchovným témam. Množstvo zaujímavých prednášok z rôznych zdrojov, ktoré nájdete na jednom mieste, zoradené do kategórii. Viac info tu. Projekt je podobný stránke misiefilmom.sk, ktorý vznikol taktiež s rovnakým cieľom - šírenie Božieho kráľovstva prostredníctvom internetu. Tvorcovia oboch projektov postupne pridávajú materiály na rôzne témy, od známych slovenských a českých kazateľov, kňazov a rôzne svedectvá a dokumenty na povzbudenie.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk