Hľadaj:

Dnes je Piatok 20.septembra 2019, meniny má: Luboslav, Luboslava zajtra: Matúš
channel13.jpgchannel2.jpgchannel3.jpgchannel1.jpgchannel8.jpgchannel11.jpgchannel10.jpgchannel17.jpgchannel12.jpgchannel5.jpgchannel15.jpgchannel6.jpgchannel4.jpgchannel7.jpgchannel16.jpgchannel9.jpgchannel14.jpg

Stránka venovaná duchovnému vzdelávaniu

Stránka venovaná duchovným témam. Množstvo zaujímavých prednášok z rôznych zdrojov, ktoré nájdete na jednom mieste, zoradené do kategórii. Viac info tu. Projekt je podobný stránke misiefilmom.sk, ktorý vznikol taktiež s rovnakým cieľom - šírenie Božieho kráľovstva prostredníctvom internetu. Tvorcovia oboch projektov postupne pridávajú materiály na rôzne témy, od známych slovenských a českých kazateľov, kňazov a rôzne svedectvá a dokumenty na povzbudenie.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk