Hľadaj:

Dnes je Streda 03.marca 2021, meniny má: Bohumil, Bohumila zajtra: Kazimír
channel14.jpgchannel13.jpgchannel16.jpgchannel15.jpgchannel5.jpgchannel2.jpgchannel6.jpgchannel11.jpgchannel1.jpgchannel8.jpgchannel9.jpgchannel4.jpgchannel12.jpgchannel3.jpgchannel10.jpgchannel17.jpgchannel7.jpg

Stránka venovaná duchovnému vzdelávaniu

Stránka venovaná duchovným témam. Množstvo zaujímavých prednášok z rôznych zdrojov, ktoré nájdete na jednom mieste, zoradené do kategórii. Viac info tu. Projekt je podobný stránke misiefilmom.sk, ktorý vznikol taktiež s rovnakým cieľom - šírenie Božieho kráľovstva prostredníctvom internetu. Tvorcovia oboch projektov postupne pridávajú materiály na rôzne témy, od známych slovenských a českých kazateľov, kňazov a rôzne svedectvá a dokumenty na povzbudenie.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk