Hľadaj:

Dnes je Streda 22.mája 2019, meniny má: Júlia, Juliana zajtra: Želmíra
channel17.jpgchannel3.jpgchannel6.jpgchannel7.jpgchannel10.jpgchannel4.jpgchannel8.jpgchannel13.jpgchannel5.jpgchannel16.jpgchannel2.jpgchannel12.jpgchannel15.jpgchannel9.jpgchannel1.jpgchannel14.jpgchannel11.jpg

Stránka venovaná duchovnému vzdelávaniu

Stránka venovaná duchovným témam. Množstvo zaujímavých prednášok z rôznych zdrojov, ktoré nájdete na jednom mieste, zoradené do kategórii. Viac info tu. Projekt je podobný stránke misiefilmom.sk, ktorý vznikol taktiež s rovnakým cieľom - šírenie Božieho kráľovstva prostredníctvom internetu. Tvorcovia oboch projektov postupne pridávajú materiály na rôzne témy, od známych slovenských a českých kazateľov, kňazov a rôzne svedectvá a dokumenty na povzbudenie.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk