Hľadaj:

Dnes je Štvrtok 25.júla 2024, meniny má: Jakub zajtra: Anna, Hana

#zmenaatmosfery!

Pozývame všetkých mladých:

V Žiline 18.11. o 18:00 na zimnom štadióne

Vstupné: Zdarma

Ak nechceš ísť sám, pridaj sa k nám, pôjdeme zo Strečna spolu, busom, o 16:55 a potom rovno do DoxxBett arény chytiť si miesto... vstupné je zadarmo. Môžeš sa pridať aj do našej FB udalosti. Čaká ťa hudba, tanečné, divadelné a video projekcie, trošku si zaskáčeme, zatancujeme a zažiješ niečo nové...

https://www.facebook.com/events/1839730719586570/1840381929521449/Prevzaté zo stránky tour.godzone.sk:

Tohtoročné evanjelizačné turné Godzone tour sa bude konať v dňoch od 16. do 21. novembra 2015 a ide o podujatie organizované v rámci Týždňa Cirkvi pre mládež, ktorý každoročne vyhlasuje Rada pre mládež a univerzity KBS.

Tohto roku navštívime s turné šesť miest: Poprad, Košice, Žilinu, Bratislavu, Brno a Zvolen. V minulom roku bola celková účasť na turné 16 000 návštevníkov a tohto roku túžime vidieť 20 000 ľudí, ktorí sa spolu stretnú, budú sa modliť a prichádzať späť k Otcovi. V rámci turné prichádzame do každého mesta s viac ako dvojhodinovým programom, ktorý každý rok vytvárame nanovo a je tak plný originálnej hudobnej, tanečnej, divadelnej a video produkcie. Zároveň v rámci programu odznejú svedectvá ľudí o ich živote s Bohom a bude ohlásené stále aktuálne evanjlium. Vstup na program je pre všetkých zadarmo.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk