Hľadaj:

Dnes je Štvrtok 18.oktobra 2018, meniny má: Lukáš zajtra: Kristián
channel17.jpgchannel12.jpgchannel4.jpgchannel16.jpgchannel13.jpgchannel5.jpgchannel9.jpgchannel1.jpgchannel8.jpgchannel3.jpgchannel11.jpgchannel14.jpgchannel15.jpgchannel10.jpgchannel6.jpgchannel7.jpgchannel2.jpg

Pastierský list - 1. adventná nedeľa 2013

Na prvú adventnú nedeľu sa vo všetkých kostoloch na Slovensku čítal pastierský list našich biskupov na tému gender mainstreaming, ktorý vyvolal množstvo reakcii a v našich médiach bol hodnotený veľmi negatívne (s výnimkou tých kresťanských). Čo je to vlastne gender? Je to naozaj také zlé, alebo naši biskupi preháňajú? Ak máte záujem dozvedieť sa viac, pozrite si túto prednášku nemeckej sociologičky Gabriele Kuby, ktorá sa  téme gender venuje už niekoľko rokov a nedávno vydala na Slovensku aj knihu "Globálna sexuálna revolúcia". 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk