Hľadaj:

Dnes je Streda 08.decembra 2021, meniny má: Marína zajtra: Izabela
channel10.jpgchannel13.jpgchannel14.jpgchannel5.jpgchannel3.jpgchannel2.jpgchannel12.jpgchannel11.jpgchannel6.jpgchannel8.jpgchannel1.jpgchannel7.jpgchannel17.jpgchannel15.jpgchannel4.jpgchannel16.jpgchannel9.jpg

Národný pochod za život v Košiciach

Dňa 22.9.2013 sa s Košiciach uskutoční Národný pochod za život. Program (podrobnosti tu) začína v piatok večer, pokračuje v sobotu a vyvrcholí v nedeľu 22. septembra pochodom mestom Košice. Na pochod je možné sa dopraviť špecíálnym vlakom, ktorý odchádza v sobotu ráno, so spiatočnou cestou s Košíc o 17:00 v nedeľu. Vlak pôjde aj v nedeľu ráno. Na vlak sa treba zaregistrovať tu - a to čo najrýchlejšie, lebo voľné miesta sa míňajú. Odchody vlaku zo Žiliny tu.  Ak chcete vedieť viac info, po nedeľných omšiach 15.9. budú k dispozícii aj informačné letáčiky, prípadne sa zastavte v piatok po omši - v našom mládežníckom zbore, máme aj podrobnejšie info, materiály. V Košiciach sa dá aj prespať, k tomu je nevyhnutná registrácia (nájdete tu aj užitočné info), ktorá sa odporúča aj tým, čo idú len v nedeľu - uľahčíte organizátorom prácu. 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk