Hľadaj:

Dnes je Streda 03.marca 2021, meniny má: Bohumil, Bohumila zajtra: Kazimír
channel4.jpgchannel14.jpgchannel5.jpgchannel1.jpgchannel6.jpgchannel15.jpgchannel9.jpgchannel11.jpgchannel3.jpgchannel2.jpgchannel17.jpgchannel8.jpgchannel13.jpgchannel10.jpgchannel7.jpgchannel16.jpgchannel12.jpg

Zapojte sa do modlitieb za parlamentné voľby 2012

Zapojte sa aj Vy do modlitieb a pôstu za parlamentné voľby 2012. Buďme zodpovední aj v záujme o politické dianie - ako kresťania by sme mali byť aj v tomto smere príkladom a ukázať, že nás zaujíma, kto bude vládnuť tejto krajine v budúcom volebnom období, a kto bude rozhodovať o dôležitých morálnych a ekonomických otázkach. Cirkev už niekoľko rokov upozorňuje na predovšetkým morálnu krízu, ktorá je príčinou nespravodlivosti a ľahostajnosti voči slabším. Modlíme sa za našu spoločnosť a za parlament? Pridajte sa :-)       http://40dni.tvojavec.sk

 

 

 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk