Hľadaj:

Dnes je Piatok 22.februára 2019, meniny má: Etela zajtra: Roman, Romana
channel2.jpgchannel7.jpgchannel1.jpgchannel6.jpgchannel12.jpgchannel9.jpgchannel8.jpgchannel3.jpgchannel11.jpgchannel13.jpgchannel5.jpgchannel14.jpgchannel4.jpgchannel17.jpgchannel10.jpgchannel16.jpgchannel15.jpg

Zapojte sa do modlitieb za parlamentné voľby 2012

Zapojte sa aj Vy do modlitieb a pôstu za parlamentné voľby 2012. Buďme zodpovední aj v záujme o politické dianie - ako kresťania by sme mali byť aj v tomto smere príkladom a ukázať, že nás zaujíma, kto bude vládnuť tejto krajine v budúcom volebnom období, a kto bude rozhodovať o dôležitých morálnych a ekonomických otázkach. Cirkev už niekoľko rokov upozorňuje na predovšetkým morálnu krízu, ktorá je príčinou nespravodlivosti a ľahostajnosti voči slabším. Modlíme sa za našu spoločnosť a za parlament? Pridajte sa :-)       http://40dni.tvojavec.sk

 

 

 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk