Hľadaj:

Dnes je Streda 25.novembra 2020, meniny má: Katarína zajtra: Kornel
channel13.jpgchannel6.jpgchannel16.jpgchannel11.jpgchannel12.jpgchannel5.jpgchannel1.jpgchannel9.jpgchannel2.jpgchannel7.jpgchannel10.jpgchannel17.jpgchannel8.jpgchannel4.jpgchannel15.jpgchannel14.jpgchannel3.jpg

Zapojte sa do modlitieb za parlamentné voľby 2012

Zapojte sa aj Vy do modlitieb a pôstu za parlamentné voľby 2012. Buďme zodpovední aj v záujme o politické dianie - ako kresťania by sme mali byť aj v tomto smere príkladom a ukázať, že nás zaujíma, kto bude vládnuť tejto krajine v budúcom volebnom období, a kto bude rozhodovať o dôležitých morálnych a ekonomických otázkach. Cirkev už niekoľko rokov upozorňuje na predovšetkým morálnu krízu, ktorá je príčinou nespravodlivosti a ľahostajnosti voči slabším. Modlíme sa za našu spoločnosť a za parlament? Pridajte sa :-)       http://40dni.tvojavec.sk

 

 

 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk