Hľadaj:

Dnes je Nedeľa 07.júna 2020, meniny má: Róbert zajtra: Medard
channel17.jpgchannel8.jpgchannel3.jpgchannel10.jpgchannel11.jpgchannel4.jpgchannel9.jpgchannel15.jpgchannel12.jpgchannel5.jpgchannel1.jpgchannel16.jpgchannel14.jpgchannel13.jpgchannel2.jpgchannel7.jpgchannel6.jpg

Charita na vianočných trhoch v Žiline

Dňa 7. až 10. decembra od 10:00 do 17:30 bude na Mariánskom námestí v Žiline otvorený stánok Diecéznej charity, ktorá sa stará o ľudí v hmotnej núdzi, o starých, chorých a postihnutých ľudí a ľudí bez domova, deti zo sociálne slabších rodín a organizuje aj zbierky na pomoc ľuďom v Afrike. Budete si môcť kúpiť výrobky, ktoré v ich vlastných dielňach vyrábajú práve takíto ľudia, čím môžete podporiť ich činnosť. Viac informácii o Diecéznej charite môžete nájsť na tejto stránke.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk