Dnes je Piatok 07.augusta 2020, meniny má: Štefánia zajtra: Oskar

Oznamy 2. august 2020

18. nedeľa v období cez rok                                                                  2. 8. 2020

Dnes sa koná zbierka na kostol. Za vaše milodary vám vyslovujem pán Boh zaplať.

Liturgický kalendár:

Utorok                   spomienka sv. Jána Máriu Vianneya, kňaza

Štvrtok                  sviatok Premenenie Pána

Piatok                    prvý piatok

Sobota                   spomienka sv. Dominika, kňaza

Nedeľa                  19. nedeľa v období cez rok

Sv. omše v týždni budú v týždni budú v pondelok, utorok, vo štvrtok a v piatok o 18 hod. V stredu  o 8. 00 hod. V sobotu bude sobášna sv. omša o 15. 30 hod.

Sv. omše v nedeľu o 7. 30 hod. a o 10. 00 hod. Sv. omša o 7. 30 hod. bude vysielaná aj  online.

V nastávajúcom týždni máme prvopiatkový týždeň. Spovedá sa každý deň pred sv. omšou. Povzbudzujem vás, aby ste čím viacerí pristupili k sv. spovedi. Zvlášť povzbudzujem rodičov prvoprijimajúcich detí, aby si s nimi  naďalej konali prvé piatky.

O upratovanie kostola prosím v  mesiaci august  veriacich: Sokolská I, Októbrová, Lesná, Čsl. Brigády. Zároveň vyslovujem pán Boh zaplať veriacim, ktorí upratovali v mesiaci júl, ako i veriacim, ktorí v tomto týždni  upravili a upratali farský dvor, ako i tým, ktorí ho pokosili.

Čo sa týka opravných prác kostola aj nastávajúci  týždeň  bude ešte technologická prestávka kvôli presušeniu podzemných stien. Následne budú práce pokračovať odsoľovaním stien a podľa projektovej dokumentácie.

Úmysly sv. omší:

+ Peter Krupár