Hľadaj:

Dnes je Piatok 07.augusta 2020, meniny má: Štefánia zajtra: Oskar
channel15.jpgchannel16.jpgchannel12.jpgchannel2.jpgchannel17.jpgchannel14.jpgchannel8.jpgchannel7.jpgchannel5.jpgchannel10.jpgchannel3.jpgchannel6.jpgchannel11.jpgchannel9.jpgchannel4.jpgchannel1.jpgchannel13.jpg

Oznamy 2. august 2020

18. nedeľa v období cez rok                                                                  2. 8. 2020

 

 

Dnes sa koná zbierka na kostol. Za vaše milodary vám vyslovujem pán Boh zaplať.

Liturgický kalendár:

Utorok                   spomienka sv. Jána Máriu Vianneya, kňaza 

Štvrtok                  sviatok Premenenie Pána

Piatok                    prvý piatok

Sobota                   spomienka sv. Dominika, kňaza

Nedeľa                  19. nedeľa v období cez rok

 

Sv. omše v týždni budú v týždni budú v pondelok, utorok, vo štvrtok a v piatok o 18 hod. V stredu  o 8. 00 hod. V sobotu bude sobášna sv. omša o 15. 30 hod.

Sv. omše v nedeľu o 7. 30 hod. a o 10. 00 hod. Sv. omša o 7. 30 hod. bude vysielaná aj  online.

V nastávajúcom týždni máme prvopiatkový týždeň. Spovedá sa každý deň pred sv. omšou. Povzbudzujem vás, aby ste čím viacerí pristupili k sv. spovedi. Zvlášť povzbudzujem rodičov prvoprijimajúcich detí, aby si s nimi  naďalej konali prvé piatky.

 

O upratovanie kostola prosím v  mesiaci august  veriacich: Sokolská I, Októbrová, Lesná, Čsl. Brigády. Zároveň vyslovujem pán Boh zaplať veriacim, ktorí upratovali v mesiaci júl, ako i veriacim, ktorí v tomto týždni  upravili a upratali farský dvor, ako i tým, ktorí ho pokosili. 

 

Čo sa týka opravných prác kostola aj nastávajúci  týždeň  bude ešte technologická prestávka kvôli presušeniu podzemných stien. Následne budú práce pokračovať odsoľovaním stien a podľa projektovej dokumentácie.

 

Úmysly sv. omší:

Pondelok

18:00

 + Peter Krupár

Utorok

18:00

 + Agnesa a Anton Kadaši

Streda 

8:00

 Úmysel kňaza

Štvrtok 

18:00

 + Evu Gašperovú a Pavla Hriníka

Piatok 

18:00

 + Pavel, Emília a Pavol Vojvodovi

Sobota  15:30 

 + za novomanželov Františka a Alicu

Nedeľa  7:30  + Mária Klocáňová, Janka Ježová, František a Elena Bollo
  10:00  Za farnosť

 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk