Dnes je Streda 23.septembra 2020, meniny má: Zdenka zajtra: Luboš, Lubor

Oznamy 20. september 2020

25. nedeľa v období cez rok                                                                  20. 9. 2020

Dnes sa koná  zbierka na kňazský seminár.  Za vaše milodary Vám v mene predstavených seminára a bohoslovcov vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať.

Liturgický kalendár:

Pondelok              sviatok  sv. Matúša, apoštola

Streda                  spomienka sv. Pia z Pietrelciny

Nedeľa                  26. nedeľa v období cez rok

Sv. omše v týždni budú v týždni budú v pondelok, utorok, vo štvrtok a v piatok o 18 hod. V stredu a v sobotu ráno o 8. 00 hod.

Sv. omše v nedeľu o 7. 30 hod. a o 10. 00 hod. Sv. omša o 7. 30 hod. bude vysielaná aj  online.

Misijné združenie Ducha Svätého bude mať stretnutie v pondelok pred sv. omšou.

V minulom týždni sa pokračovalo  s výkopovými prácami kvôli pripojeniu vody do kostola. Z ľavej strany kostola do zeme sa položil elektrický kábel a  zabetonovala  sa rúra, čo všetko bude slúžiť  pre osadenie Vianočného stromčeka pred kostolom. Následne sa pokračovalo výkopovými prácami kvôli  odvodneniu svahu  nad kostolom.

Úmysly sv. omší:

+ Elena, Štefan, Vladimír Beháňovi

+ Ladislav, Jolana, Filip, Rozália Samec

8:00

+ Emil, Maríán, Ján, Mária Pitlový

+ Valéria Melová, Mária Trpišová

18:00

+ Peter a Viliam Staš, Tibor Arvai, Ján a Lucia Drevenakovi, Jozef a Karolína Šimunovci

8:00

+ Michal Ilovský