Hľadaj:

Dnes je Nedeľa 31.mája 2020, meniny má: Petronela, Petrana zajtra: Žaneta
channel17.jpgchannel4.jpgchannel3.jpgchannel15.jpgchannel1.jpgchannel6.jpgchannel11.jpgchannel13.jpgchannel14.jpgchannel10.jpgchannel2.jpgchannel12.jpgchannel7.jpgchannel5.jpgchannel16.jpgchannel8.jpgchannel9.jpg

Oznamy pre birmovancov

Milí birmovanci. Keďže sa nám obmedzenia začínajú postupne uvoľňovať, môžeme pokračovať s prípravou na birmovkou, a preto najbližší prvý piatok t.j. 5.6.2020 prídete všetci na sv. omšu o 18 hod.  Pred tým pôjdete na spoveď buď v ten deň o 17 hod,  alebo cez  týždeň o 17. 00 hod.  V sobotu t.j. 6.6.2020 budete mať v kostole  preskúšanie u pána dekana. Preto je potrebné  začať  sa  učiť  otázky, ktoré ste dostali.  Okrem otázok každý z vás musí niečo  vedieť o svojom patrónovi, ktorého ste si  vybrali.  Pri sv.  omši na prvý piatok dostanete  presne informácie  v akom poradí pôjdete v sobotu doobeda na preskúšanie. Ak niečomu nerozumiete, kľudne nám napíšte. Ak sa niekto z nejakého veľmi vážneho dôvodu nemôže zúčastniť buď sv. omše alebo preskúšania je potrebné to oznámiť.  Pochopiteľne v nedele treba chodiť už do kostola, a tie sv. omše sa zatiaľ nepodpisujú.


V sobotu 6.6.  bude  v kostole  preskúšanie birmovancov z otázok, ktoré dostali a taktiež každý musí každý birmovanec vedieť  o živote svätca, ktorého si vybral za svojho patróna. Je nutné, aby v piatok ako i v sobotu prišli všetci birmovanci a priniesli si birmovný preukaz. Preskúšanie bude v takomto poradí: 9. 00 deviataci, 9. 45 prváci,  10. 30 druháci.

 


Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk